Optisyen Gözlükçüler Odası Nevşehir Temsilciliğinden ziyaretler

Optisyen Gözlükçüler Odası Nevşehir Temsilciliğinden ziyaretler   01 Haziran Gözlükçüler ve Optisyenler günü korona virüs pandemisi nedeniyle alınan tedbirler doğrultusunda buruk kutlanıyor. Kayseri Optisyen Gözlükçüler Odasına bağlı Nevşehir İl Temsilcisi Zafer Taşezer ve yönetim kuruyu üyeleri tarafından 01 Haziran tarihinde Nevşehir Hükümet Konağı önünde bulunan Atatürk büstüne çelenk konulmuştu. Nevşehir İl Temsilcisi Gözlükçü Zafer Taşezer, […]

 Optisyen Gözlükçüler Odası Nevşehir Temsilciliğinden ziyaretler

07.06.2021 - 12:05

Güncelleme : 07.06.2021 - 12:05

Optisyen Gözlükçüler Odası Nevşehir Temsilciliğinden ziyaretler

 

01 Haziran Gözlükçüler ve Optisyenler günü korona virüs pandemisi nedeniyle alınan tedbirler doğrultusunda buruk kutlanıyor. Kayseri Optisyen Gözlükçüler Odasına bağlı Nevşehir İl Temsilcisi Zafer Taşezer ve yönetim kuruyu üyeleri tarafından 01 Haziran tarihinde Nevşehir Hükümet Konağı önünde bulunan Atatürk büstüne çelenk konulmuştu. Nevşehir İl Temsilcisi Gözlükçü Zafer Taşezer, yönetim kurulu üyeleri Optisyen İhsan Özer, Optisyen Eda Nur Kurt ve Optisyen Mehmet Sapmaz’dan oluşan heyet hafta kapsamında Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran, Nevşehir İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, Nevşehir Sağlık İl Müdürü Dr. Rahim Ünlübay ve Nevşehir Sosyal Güvenlik İl Müdürü Mehmet Baltacı’yı ziyaret ettiler.

İl Temsilcisi Zafer Taşezer ve beraberinde ki heyet ilk ziyaretini Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel’e yaparak 01 Haziran Gözlükçüler ve Optisyenler günü dolayısıyla bilgi verdi. İl Temsilcisi Taşezer, Kayseri Odaya bağlı olarak sağlık sektöründe hizmet verdiklerini dile getirerek temsilcilik çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Vali Sezer Becel ise ziyaretlerinden dolayı heyete teşekkür ederek bütün optisyenlerin ve gözlükçülerin gününü kutladı.

 

Nevşehir Belediye Başkanı Savran’a ziyaret

Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran’a Gözlükçüler ve Optisyenler günü hakkında bilgi verilerek kendisine hayırlı olsun dilekleri iletildi. Nevşehir il genelinde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Savran ziyaret kapsamında Gözlükçüler ve Optisyenler gününü kutladı.

 

Nevşehir İl Emniyet Müdürü Artunay’a ziyaret

Nevşehir İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay’ı ziyaret kapsamında gün hakkında bilgi verildi. Nevşehir’de pandemiden dolayı yapılan yasaklardaki uygulamalardan bahsedilirken yasaklarda nöbet tutan polisler için teşekkür edildi.

 

Sağlık İl Müdürü Ünlübay’a ziyaret

Kayseri Optisyen Gözlükçüler Odasına bağlı Nevşehir İl Temsilciliği tarafından Nevşehir Sağlık İl Müdürü Dr. Rahim Ünlübay ziyaret edilirken hastane bünyesinde bulunan göz hekimlerinin yanın da görev yapan hemşirelerin Optisyen olmaları yönünde istekte bulunuldu. Pandemiden dolayı tam kapanma döneminde destek ve yardımcı olmalarından dolayı İl Müdürü Ünlübay’a teşekkür edildi.

 

Nevşehir SGK İl Müdürü Baltacı’yı ziyaret

Nevşehir SGK İl Müdürü Mehmet Baltacı’yı ziyaret kapsamında Gözlükçüler ve Optisyenler günüyle ilgili bilgi verildi. Nevşehir İl Temsilcisi Gözlükçü Zafer Taşezer, yönetim kurulu üyeleri Optisyen İhsan Özer, Optisyen Eda Nur Kurt ve Optisyen Mehmet Sapmaz’dan oluşan heyet tarafından SGK ile bağlı servisin çok yardımcı oldukları ve sorunların hemen çözülmesinden dolayı SGK İl Müdürü nezdinde bütün SGK personeline teşekkür edildi. SGK İl Müdürü Mehmet Baltacı çalışanları adına duyduğu mutluluğu ifade ederek teşekkür etti ve Gözlükçüler ve Optisyenler gününü kutladı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın