Okul servis araçları denetleniyor

Okul servis araçları denetleniyor NEVŞEHİR(MHA) Avanos Kaymakamlığınca kurulan komisyonca İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Bahadır başkanlığında İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin de katılımıyla Temel eğitim, ortaöğretim ve özel eğitim taşımalı eğitim okul servis araçlarının denetim yapıldı. Öte yandan Avanos İlçe Emniyet Müdürü Rafet Tokgöz başkanlığında,şube müdürü Ahmet Bahadır ile Jandarma ve Emniyet […]

 Okul servis araçları denetleniyor

28.09.2021 - 8:44

Güncelleme : 28.09.2021 - 8:44

Okul servis araçları denetleniyor

NEVŞEHİR(MHA) Avanos Kaymakamlığınca kurulan komisyonca İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Bahadır başkanlığında İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin de katılımıyla Temel eğitim, ortaöğretim ve özel eğitim taşımalı eğitim okul servis araçlarının denetim yapıldı.

Öte yandan Avanos İlçe Emniyet Müdürü Rafet Tokgöz başkanlığında,şube müdürü Ahmet Bahadır ile Jandarma ve Emniyet personelinin katılımları ile taşımalı eğitim yüklenici ve sürücülerine yönelik Avanos Anadolu Lisesinde bilgilendirme toplantısı yapıldı. Bilgilendirme toplantısında Covid-19 tedbirleri ile taşımalı eğitimde karşılaşılan sorunlar ele alındı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın