Ödül töreni düzenlenecek

Ödül töreni düzenlenecek NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de eğitim sendikaları arasında yetkili sendika olan Eğitim-Bir-Sen’in Uçhisar belediyesinin katkılarıyla hayata geçirdiği projede dereceye girenlere ödülleri düzenlenecek bir programla takdim edilecek. “Bir Bilenle, Bilge Nesil” isimli projede ödül kazananlara ödülleri 29 Eylül Çarşamba günü Saat 18.00’da, Kapadokya Üniversitesi Uçhisar sanat yerleşkesi konferans salonunda düzenlenecek olan törenle verilecek. İlgili Haber Gülşehir’den […]

 Ödül töreni düzenlenecek

28.09.2021 - 13:35

Güncelleme : 28.09.2021 - 13:35

Ödül töreni düzenlenecek

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de eğitim sendikaları arasında yetkili sendika olan Eğitim-Bir-Sen’in Uçhisar belediyesinin katkılarıyla hayata geçirdiği projede dereceye girenlere ödülleri düzenlenecek bir programla takdim edilecek.

“Bir Bilenle, Bilge Nesil” isimli projede ödül kazananlara ödülleri 29 Eylül Çarşamba günü Saat 18.00’da, Kapadokya Üniversitesi Uçhisar sanat yerleşkesi konferans salonunda düzenlenecek olan törenle verilecek.

Projede başarı elde eden 12 öğrenci ve 4 danışman eğitimciye ödüllerinin takdim edileceği,

Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü ve Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Çiftci’nin de katılacağı programda projenin hedefleri konusunda da bir sunum yapılacak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın