NTSO’dan Moldova fuarı bilgilendirmesi

NTSO’dan Moldova fuarı bilgilendirmesi NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığından yapılan açıklamada Moldova – Expo fuarıyla ilgili üyelerini bilgilendirdi. Açıklamada; “TOBB tarafından iletilen yazıda, “Made in Moldova” Ulusal Fuarı’nın, 1-5 Şubat 2023 tarihlerinde, Kişinev’deki Moldexpo Uluslararası Fuar Merkezi’nde düzenleneceği bildirilmektedir. İlgili Haber Görbir’den kınama Fuarın 1 Şubat 2023 Çarşamba günündeki resmi açılışına Moldovalı hükümet […]

 NTSO’dan Moldova fuarı bilgilendirmesi

17.01.2023 - 12:45

Güncelleme : 17.01.2023 - 12:45

NTSO’dan Moldova fuarı bilgilendirmesi

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığından yapılan açıklamada Moldova – Expo fuarıyla ilgili üyelerini bilgilendirdi.

Açıklamada; “TOBB tarafından iletilen yazıda, “Made in Moldova” Ulusal Fuarı’nın, 1-5 Şubat 2023 tarihlerinde, Kişinev’deki Moldexpo Uluslararası Fuar Merkezi’nde düzenleneceği bildirilmektedir.

Fuarın 1 Şubat 2023 Çarşamba günündeki resmi açılışına Moldovalı hükümet yetkilileri, diplomatik misyon temsilcileri, girişimciler ve farklı ülkelerden iş insanlarının katılacağı ifade edilmekte olup, aynı gün bir İş Forumu da düzenleneceği belirtilmektedir.

Fuara katılım ve detaylı bilgi için Moldova Ticaret ve Sanayi Odası (irtibat – Inga Leontean; +373 22 22 26 26; [email protected]) ile irtibata geçilebilir. Üyelerimize duyurulur” denildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın