NTSO’DAN BAŞKAN SAVRAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

NTSO’DAN BAŞKAN SAVRAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız ve NTSO Yönetim Kurulu Üyeleri, Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız ve NTSO Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte gerçekleştirdiği ziyaret Başkan Mehmet Savran’ın […]

 NTSO’DAN BAŞKAN SAVRAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

16.02.2021 - 1:05

Güncelleme : 16.02.2021 - 1:05

NTSO’DAN BAŞKAN SAVRAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız ve NTSO Yönetim Kurulu Üyeleri, Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız ve NTSO Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte gerçekleştirdiği ziyaret Başkan Mehmet Savran’ın makam odasında gerçekleşti.

Yönetim Kurulu Başkanı Parmaksız, Başkan Savran’a hayırlı olsun dileklerini ileterek yeni görevinde başarılar diledi. Belediye Başkanlığı görevinin ilimize ve vatandaşlarımıza hayırlı hizmetlere vesile olması temennisinde bulundu. Başkan Parmaksız. “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yeni projelerle Belediye Başkanımız Mehmet Savran ile birlikte Nevşehir’in gelişmesi için elimizden geleni yapacağız” dedi.

 

Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran ise Başkan Parmaksız’a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Yeni dönemde tüm kurumlarımızla uyum ve işbirliği içerisinde halkımıza hizmet edeceğiz. Sadece hizmetle değil vatandaşın kalbini kazanmakta önemli. Ekibimizle birlikte Nevşehir’i daha güzel bir geleceğe taşımak adına gece gündüz çalışacağız.” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın