NTSO, NTB ve NEVESOB’ den 7 bin battaniye yardımı

NTSO, NTB ve NEVESOB’ den 7 bin battaniye yardımı NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası, Nevşehir Ticaret Borsası ve Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığı da deprem bölgesine yardım elini uzattı. Kahramanmaraş merkezli 10 ili etkileyen depremin ardından yapılan görüşmeler sonucunda depremzedelerin en fazla ihtiyaç duyduğu yardım malzemesi olarak belirlenen 7 adet battaniye yardımı […]

 NTSO, NTB ve NEVESOB’ den 7 bin battaniye yardımı

07.02.2023 - 12:05

Güncelleme : 07.02.2023 - 12:05

NTSO, NTB ve NEVESOB’ den 7 bin battaniye yardımı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası, Nevşehir Ticaret Borsası ve Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığı da deprem bölgesine yardım elini uzattı.

Kahramanmaraş merkezli 10 ili etkileyen depremin ardından yapılan görüşmeler sonucunda depremzedelerin en fazla ihtiyaç duyduğu yardım malzemesi olarak belirlenen 7 adet battaniye yardımı Nevşehir Valiliğine teslim edildi.

Konuya ilişkin yapılan açıklamada ise; “Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası, Nevşehir Ticaret Borsası, Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve Nevşehirli İş İnsanlarının katkıları ile ilk etapta yaklaşık 7 bin adet battaniye Nevşehir Valiliğimize teslim edilmek üzere yola çıktı” ifadelerine yer verildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın