Nevşehir’de kurulacak Deneyap Teknoloji Atölyesi bilgilendirme ve tanıtım çalışmaları İl Sanayi ve Teknoloji Müdürlüğü koordinasyonunda devam ediyor.

Nevşehir’de kurulacak Deneyap Teknoloji Atölyesi bilgilendirme ve tanıtım çalışmaları İl Sanayi ve Teknoloji Müdürlüğü koordinasyonunda devam ediyor. İl Müdürü Yusuf Şahin yaptığı açıklamada; “İlimizde kurulacak ‘Deneyap Teknoloji Atölyesi’ bilgilendirme çalışmalarımız kapsamında Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünü ziyaret ederek Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir ve Nevşehir Gençlik Merkezi Müdürü Duygu Yüzer’le, ortaklaşa yürütülecek […]

 Nevşehir’de kurulacak Deneyap Teknoloji Atölyesi bilgilendirme ve tanıtım çalışmaları İl Sanayi ve Teknoloji Müdürlüğü koordinasyonunda devam ediyor.

13.05.2022 - 12:28

Güncelleme : 13.05.2022 - 12:28

Nevşehir’de kurulacak Deneyap Teknoloji Atölyesi bilgilendirme ve tanıtım çalışmaları İl Sanayi ve Teknoloji Müdürlüğü koordinasyonunda devam ediyor. İl Müdürü Yusuf Şahin yaptığı açıklamada; “İlimizde kurulacak ‘Deneyap Teknoloji Atölyesi’ bilgilendirme çalışmalarımız kapsamında Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünü ziyaret ederek Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir ve Nevşehir Gençlik Merkezi Müdürü Duygu Yüzer’le, ortaklaşa yürütülecek çalışmalar konusunda görüş alışverişinde bulunduklarını belirterek, Bakanlığımızca gönderilen Deneyap Teknoloji Atölyeleri Tanıtım Afişlerini il merkezi ve ilçe merkezlerindeki Gençlik Merkezlerine asılması ve El Broşürlerini ilgili öğrencilere dağıtılması için teslim ettik, işbirliği için kendilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

13 Mayıs 2022 Cuma günü saat 20:00’da Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca ilimiz dahilindeki ortaokul ve lise müdür ve öğretmenlerine yönelik çevrimiçi “Deneyap Teknoloji Atölyeleri Bilgilendirme ve Tanıtım Toplantısı” düzenleneceğini ifade eden İl Müdürü Şahin bahse konu toplantıya ilgililerin katımını beklediklerini söyledi.

Ayrıca ilimizde kurulacak Deneyap Teknoloji Atölyesi için bugüne kadar 409 başvuru yapıldığını belirten Şahin, yarının Selçuk Bayraktar’larını, Aziz Sancar’larını, geleceğin teknoloji yıldızlarını başvuru yapmaya davet ediyoruz dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın