Nevşehir’de Kovid-19 Denetimleri

Nevşehir’de Kovid-19 Denetimleri İçişleri Bakanlığı genelgesi kapsamında “Sağlık için hepimiz için” sloganıyla Türkiye genelinde olduğu gibi Nevşehir’de de Vali İnci Sezer Becel başkanlığında koronavirüs denetimi yapıldı. Kent merkezinde cadde ve sokaklarda yapılan denetimlerde esnafı ziyaret eden Vali Becel vatandaşlara maske, mesafe ve temizlik konusunda uyarılarda bulundu. Nevşehir Valisi Becel denetimlerin devam edeceğini belirterek, “Kovid-19 salgınına […]

 Nevşehir’de Kovid-19 Denetimleri

02.10.2020 - 8:11

Güncelleme : 02.10.2020 - 8:11

Nevşehir’de Kovid-19 Denetimleri

İçişleri Bakanlığı genelgesi kapsamında “Sağlık için hepimiz için” sloganıyla Türkiye genelinde olduğu gibi Nevşehir’de de Vali İnci Sezer Becel başkanlığında koronavirüs denetimi yapıldı.

Kent merkezinde cadde ve sokaklarda yapılan denetimlerde esnafı ziyaret eden Vali Becel vatandaşlara maske, mesafe ve temizlik konusunda uyarılarda bulundu.

Nevşehir Valisi Becel denetimlerin devam edeceğini belirterek, “Kovid-19 salgınına yönelik herkesin duyarlı olması gerekir. Bizler denetimlerimize devam edeceğiz. Bu konuda herkes kurallara uymalı” dedi.

Vali Becel vatandaşlara HES kodu uygulamasının telefonlara indirilmesi ve kullanılmasını da istedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın