Nevşehir Ziraat Odasından Rektör Aktekin’e Ziyaret

Nevşehir Ziraat Odasından Rektör Aktekin’e Ziyaret Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Mahmut Çalışkaner, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin’i ziyaret etti. NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin’i beraberinde Yönetim Kurulu Üyesi Nihat Serhat ile birlikte ziyaret eden Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Mahmut Çalışkaner, Rektör Aktekin’e yeni görevinde başarılar diledi. Ziyaretten duyduğu […]

 Nevşehir Ziraat Odasından Rektör Aktekin’e Ziyaret

02.10.2020 - 11:48

Güncelleme : 02.10.2020 - 11:48

Nevşehir Ziraat Odasından Rektör Aktekin’e Ziyaret

Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Mahmut Çalışkaner, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin’i ziyaret etti.

NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin’i beraberinde Yönetim Kurulu Üyesi Nihat Serhat ile birlikte ziyaret eden Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Mahmut Çalışkaner, Rektör Aktekin’e yeni görevinde başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Çalışkaner ve Yönetim Kurulu Üyesi Serhat’a teşekkür eden Rektör Aktekin, üniversite – şehir işbirliğine büyük önem verdiklerini ve bu kapsamda şehrin sahip olduğu tarım, sanayi ve turizm gibi değerleriyle birlikte büyüyüp gelişmesine katkıda bulunmak için çalışmalar yürüttüklerini söyledi.

Rektör Aktekin, Ziraat Odası ile üniversitenin ziraat alanında işbirliğinin geliştirilmesini görüştü.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın