Nevşehir Ve Nizip Ticaret Borsası Kardeş Borsa Protokolü İmzaladı

Nevşehir Ve Nizip Ticaret Borsası Kardeş Borsa Protokolü İmzaladı Nevşehir Ticaret Borsası ile Nizip Ticaret Borsası arasında “Kardeş Borsa” Protokolü imzalandı… Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) ile Nizip Ticaret Borsası arasında “Kardeş Borsa” Protokolü imzalandı… TOBB Oda/Borsa Akreditasyon çalışmaları kapsamında karşılaştırmalı performans değerlendirmeleri yapmak, bilgi ve tecrübe alışverişini arttırmak, ortak projeler yürütmek ve hizmet kalitesini arttırmak […]

 Nevşehir Ve Nizip Ticaret Borsası Kardeş Borsa Protokolü İmzaladı

12.06.2023 - 11:46

Güncelleme : 12.06.2023 - 11:46

Nevşehir Ve Nizip Ticaret Borsası Kardeş Borsa Protokolü İmzaladı

Nevşehir Ticaret Borsası ile Nizip Ticaret Borsası arasında “Kardeş Borsa” Protokolü imzalandı…

Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) ile Nizip Ticaret Borsası arasında “Kardeş Borsa” Protokolü imzalandı…

TOBB Oda/Borsa Akreditasyon çalışmaları kapsamında karşılaştırmalı performans değerlendirmeleri yapmak, bilgi ve tecrübe alışverişini arttırmak, ortak projeler yürütmek ve hizmet kalitesini arttırmak amacıyla birlik ve beraberlik adına Nevşehir Ticaret Borsası ile Nizip Ticaret Borsası yöneticileri arasında “Kardeş Borsa” Protokolü imzalandı.

İmza törenine Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Meclis Başkanı Mehmet Havalı, Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı, Meclis Başkanı Ahmet Polat ve her iki borsanın Yönetim Kurulu Üyeleri katılım sağladı.

Nevşehir Ticaret Borsasında gerçekleştirilen İşbirliği imza töreninde konuşan Borsa Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, “Birlikten kuvvet doğar. Dileriz ki borsalarımız arasında ekonomik ve insani ilişkileri güçlendirme, hizmet ve kalite anlayışını paylaşma amacıyla girdiğimiz bu yol başarıyla amacına ulaşır.” dedi.

Salaş, Nizip Ticaret Borsası ile yapmış olduğumuz Kardeş Borsa Protokolünün hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.

Nizip Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı ise, her iki borsanın daha çok üretim merkezli çalışmalar yaptığına dikkat çekerek, ikili işbirliğinin geliştirilmesine yönelik düzenlenen kardeş borsa protokolünün her iki borsa için hayırlı, uğurlu olması temennisinde bulundu.

Konuşmaların ardından Nevşehir ve Nizip Ticaret Borsalarının Yönetim Kurulu başkanları tarafından kardeş borsa protokolüne imza atıldı.

Kardeş borsa protokolüyle iki borsa arasındaki iletişimin güçlendirilmesi, karşılıklı hizmet standartlarının artırılması, ortak toplantılar, faaliyetler ve projeler düzenlenmesi hedefleniyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın