NEVŞEHİR VALİSİ UÇHİSAR’DA TRAFİK DENETİMİ YAPTI

NEVŞEHİR VALİSİ UÇHİSAR’DA TRAFİK DENETİMİ YAPTI İçişleri Bakanlığının trafikte yayalara yönelik “Yayalar İçin 5 Adımda Güvenli Trafik” mottosunun etkin olarak kullanılması ve tanıtılması amacıyla başlatılan proje Uçhisar’da gerçekleştirildi. Nevşehir Valimiz Sayın İnci Sezer Becel’in teşrifleri ve Nevşehir Emniyet Müdürü Sayın Ali Loğoğlu, Uçhisar Belediye Başkanımız Sayın Osman Süslü, İl Jandarma Komutan Vekili Jandarma Albay Sayın […]

 NEVŞEHİR VALİSİ UÇHİSAR’DA TRAFİK DENETİMİ YAPTI

07.05.2022 - 13:01

Güncelleme : 07.05.2022 - 13:01
NEVŞEHİR VALİSİ UÇHİSAR’DA TRAFİK DENETİMİ YAPTI
İçişleri Bakanlığının trafikte yayalara yönelik “Yayalar İçin 5 Adımda Güvenli Trafik” mottosunun etkin olarak kullanılması ve tanıtılması amacıyla başlatılan proje Uçhisar’da gerçekleştirildi.
Nevşehir Valimiz Sayın İnci Sezer Becel’in teşrifleri ve Nevşehir Emniyet Müdürü Sayın Ali Loğoğlu, Uçhisar Belediye Başkanımız Sayın Osman Süslü, İl Jandarma Komutan Vekili Jandarma Albay Sayın Vedat Kültür, Mrk. İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Sayın Adem Akgümüş’ün ve Göreme Jandarma Karakolu Jandarma Asb. Kıdemli Bçvs Sayın Ali Orzan ın katılımlarıyla Uçhisar Haydar Çankaya İlk ve Ortaöğretim Okulu öğrencileriyle etkinlik düzenlendi. Nevşehir Valimiz Sayın İnci Sezer Becel etkinlik kapsamında öğrencilere güvenli trafik konusunda bilgi verirken sürücüleri de trafikte emniyet kemeri takmaları konusunda uyardı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın