NEVŞEHİR SGK’DAN ALTINYILDIZ EĞİTİM KURUMLARINA TEŞEKKÜR BELGESİ

NEVŞEHİR SGK’DAN ALTINYILDIZ EĞİTİM KURUMLARINA TEŞEKKÜR BELGESİ   Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Nevşehir İl Müdürü Mehmet Baltacı ve SGK Yöneticisi Nimet Güven Şahbaz, Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri kapsamında, Nevşehir’de eğitim sektörünün duayenlerinden Altınyıldız Koleji’ni ziyaret etti. Ziyarette Genel Müdür Serhat İğdeci, Lise Müdürü Özkan Kılınç, Okul Yöneticileri Türkan Yavuz ve Korhan Arslaner hazır bulundu. SGK […]

 NEVŞEHİR SGK’DAN ALTINYILDIZ EĞİTİM KURUMLARINA TEŞEKKÜR BELGESİ

21.05.2021 - 18:59

Güncelleme : 21.05.2021 - 18:59

NEVŞEHİR SGK’DAN ALTINYILDIZ EĞİTİM KURUMLARINA TEŞEKKÜR BELGESİ

 

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Nevşehir İl Müdürü Mehmet Baltacı ve SGK Yöneticisi Nimet Güven Şahbaz, Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri kapsamında, Nevşehir’de eğitim sektörünün duayenlerinden Altınyıldız Koleji’ni ziyaret etti. Ziyarette Genel Müdür Serhat İğdeci, Lise Müdürü Özkan Kılınç, Okul Yöneticileri Türkan Yavuz ve Korhan Arslaner hazır bulundu.

SGK Nevşehir İl Müdürü Mehmet Baltacı, çalıştırdığı işçilerin sigorta primlerini düzenli olarak zamanında ödeyen ve istihdam yaratan kurumların ve iş adamlarının hepsinin takdire şayan olduğunu söyledi.

İlimizde en fazla istihdam sağlayan kurumlardan Altınyıldız Koleji Eğitim Turizm Ticaret A.Ş.nin Kurucularını başta Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp Özaltın ve tüm kurucularına, yıllardır düzenli prim ödediği için teşekkür ederiz. Kurumsal olarak devlete olan mali hak ve yükümlülüklerin eksiksiz ve zamanında yerine getirilmesinden büyük mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Bu kapsamda teşekkür belgesi almaya hak kazanan firmasına sosyal güvenlik hak ve yükümlülüklerinin öneminin bilincinde olduğunu sözlerine ekledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Altınyıldız Eğitim Kurumları Genel Müdürü Serhat İğdeci; yapılan bu nazik ziyaret ve işyeri adına verilen teşekkür belgesinden dolayı SGK Nevşehir İl Müdürü Mehmet Baltacı ve SGK Yöneticisi Nimet Güven Şahbaz’a teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın