Nevşehir Pazaryeri komşu illere de ilham kaynağı oluyor

Nevşehir Pazaryeri komşu illere de ilham kaynağı oluyor NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, Kırşehir Pazarcılar odası başkanı ve belediye Zabıta Müdürü ve amirlerini misafir etti. Nevşehir Pazaryerinin işleyişi, Pazarcılar odasının pazarcı esnafına sunduğu hizmetlerle ilgili incelemelerde bulunan Kırşehir heyeti Türkiye’ye örnek Nevşehir Pazaryerinde halka sunulan hizmetlerin örnek teşkil ettiğine de dikkat çektiler. İlgili […]

 Nevşehir Pazaryeri komşu illere de ilham kaynağı oluyor

24.05.2022 - 12:10

Güncelleme : 24.05.2022 - 12:13

Nevşehir Pazaryeri komşu illere de ilham kaynağı oluyor

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, Kırşehir Pazarcılar odası başkanı ve belediye Zabıta Müdürü ve amirlerini misafir etti.

Nevşehir Pazaryerinin işleyişi, Pazarcılar odasının pazarcı esnafına sunduğu hizmetlerle ilgili incelemelerde bulunan Kırşehir heyeti Türkiye’ye örnek Nevşehir Pazaryerinde halka sunulan hizmetlerin örnek teşkil ettiğine de dikkat çektiler.

Ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür eden Başkan Özmen, “Komşu ilimiz Kırşehir’imizin Zabıta müdürü sayın Mehmet Güneş Kırşehir Pazarcılar odası başkanımız sayın Süleyman Akagündüz ve Zabıta amirlerimiz misafirimizdi. Pazarlarımız hakkında istişarelerde bulunduk. Katılımlarından dolayı kendilerine ve ziyarette bizleri yalnız bırakmayan Nevşehir Zabıta Müdürü sn Yaşar Karaaslan’a teşekkürlerimizi sunarım” diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın