Nevşehir Belediyespor yönetimi sahaya indi!

Nevşehir Belediyespor yönetimi sahaya indi! Nevşehir Belediyespor Kulübü Yönetim Kurulu, Antalya temsilcisi Kemerspor maçı hazırlıkları için yapılan antrenmana adeta çıkarma yaptı. Misli. Com 3.Lig 1.Grupta mücadele eden Nevşehir Belediyespor, hafta içi Gazi Stadyumunda konuk ettiği Edirne Belediyespor ile 0-0 berabere kalmasının ardından bir günlük izninden sonra Teknik direktör Özgür Zengin yönetiminde Kemerspor müsabakası hazırlıklarına başladı. […]

 Nevşehir Belediyespor yönetimi sahaya indi!

08.02.2021 - 4:45

Güncelleme : 08.02.2021 - 4:45

Nevşehir Belediyespor yönetimi sahaya indi!

Nevşehir Belediyespor Kulübü Yönetim Kurulu, Antalya temsilcisi Kemerspor maçı hazırlıkları için yapılan antrenmana adeta çıkarma yaptı.

Misli. Com 3.Lig 1.Grupta mücadele eden Nevşehir Belediyespor, hafta içi Gazi Stadyumunda konuk ettiği Edirne Belediyespor ile 0-0 berabere kalmasının ardından bir günlük izninden sonra Teknik direktör Özgür Zengin yönetiminde Kemerspor müsabakası hazırlıklarına başladı.

11.02.2021 Perşembe günü saat – 13.00 te keme4r ilçe stadında oynanacak müsabaka öncesinde kırmızı beyazlı ekip çalışmalarını sürdürüyor. Nevşehir Gençlik spor il müdürlüğü tesislerinde devam eden antrenmana Nevşehir Belediyespor yönetimi adeta çıkartma yaptı. Kemerspor müsabakası çalışmalarını yerinde izleyen yönetimden Kulüp Başkanı Esat Özaltın Başkan Yardımcıları Ahmet Ertaş, Hamza Köybaşı, Genel sekreter Kadir İnanan, futbol şube sorumluları Abdullah Kahveci, Mehmet Kahveci, Genel Kaptan Ramazan Başbuğ ve Gençlik spor İl Müdürü Muhsin Özdemir vardı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın