Nevşehir Belediyespor, Teknik Direktör Özgür Zengin ile anlaştı

Nevşehir Belediyespor, Teknik Direktör Özgür Zengin ile anlaştı Nevşehir Belediyespor, Mert Korkmaz’ın istifası ile boşalan teknik direktörlük görevine tecrübeli teknik adam Özgür Zengin ile resmi sözleşme imzaladı. Zengin ayağının tozu ile tesislere geçti Nevşehir Belediyespor’da teknik direktör Mert Korkmaz, Yeşilyurt Belediyespor mağlubiyetinin ardından görevinden istifa etti. Nevşehir Belediyespor Yönetimi tarafından istifası kabul edilen korkmaz yerine, […]

 Nevşehir Belediyespor, Teknik Direktör Özgür Zengin ile anlaştı

22.12.2020 - 15:16

Güncelleme : 10.01.2021 - 2:44

Nevşehir Belediyespor, Teknik Direktör Özgür Zengin ile anlaştı

Nevşehir Belediyespor, Mert Korkmaz’ın istifası ile boşalan teknik direktörlük görevine tecrübeli teknik adam Özgür Zengin ile resmi sözleşme imzaladı.

Zengin ayağının tozu ile tesislere geçti

Nevşehir Belediyespor’da teknik direktör Mert Korkmaz, Yeşilyurt Belediyespor mağlubiyetinin ardından görevinden istifa etti. Nevşehir Belediyespor Yönetimi tarafından istifası kabul edilen korkmaz yerine, teknik direktörlük görevi için Özgür Zengin ile anlaştı. Anlaşmanın ardından Nevşehir Belediyespor tesislerine geçen Zengin kırmızı-beyazlı futbolcularla tanıştı.

Misli.com 3.lig 1.gurubun ilk devresinin kapanış maçı için Ankara temsilcisi Çankaya Futbol kulübü karşılaşacak olan kırımızı-beyazlı ekip yeni teknik adam Özgür Zengin idaresinde Çankaya maçının hazırlıklarına devam etti

Özgür Zengin’in yardımcıları beli oldu

Kırmızı-beyazlı ekip ile anlaşan Teknik Direktör Özgür Zengin’in teknik ekibi ise şu isimlerden oluştu yardımcı Antrenörler Mutlu Kaya, Zeki Coşkun, Mustafa Kaya ve Kaleci Antrenörü Murat Seyli Olurken Takımın Genel kaptanlığına Ramazan Başbuğ getirildi.

Özgür Zengin Kimdir?

8 Mayıs 1974 Bingöl doğumlu UEFA Pro Lisanslı Özgür Zengin, daha önce Süper Lig’de Alanyaspor, TFF 2. Ligde Kartalspor ve TFF 2. Ligde Göztepe spor Kulübünü çalıştırdı. 1999 yılında Marmara Üniversitesi Spor Akademisini bitiren Özgür Zengin hem beden eğitimi öğretmenliği hem de Kartalsporda antrenörlüğe başladı. UEFA A Kursu ve Akademi Ligi kurslarına katılan Özgür Zengin aynı zamanda spor yöneticiliği üzerine yüksek lisans yaptı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın