Nevşehir Belediyespor – 1 Arnavutköy Belediyespor- 0

Nevşehir Belediyespor – 1 Arnavutköy Belediyespor- 0 Misli.com 3.Lig 1.Grup mücadelesinde Nevşehir Belediyespor Gazi Stadyumunda ağırladığı Arnavutköy Belediye Gençlik ve Spor takımını 1-0 mağlup etti. Ligin 6. hafta maçında Belediye Derince Spor ile berabere kalarak bir puana razı olan kırmızı-beyazlılar, kendi evinde ağırladığı Arnavutköy Belediye Spor müsabakasına mutlak üç puan parolası ile çıktı. Nevşehir Belediyespor […]

 Nevşehir Belediyespor – 1 Arnavutköy Belediyespor- 0

02.11.2020 - 8:06

Güncelleme : 02.11.2020 - 8:06

Nevşehir Belediyespor – 1 Arnavutköy Belediyespor- 0

Misli.com 3.Lig 1.Grup mücadelesinde Nevşehir Belediyespor Gazi Stadyumunda ağırladığı Arnavutköy Belediye Gençlik ve Spor takımını 1-0 mağlup etti.

Ligin 6. hafta maçında Belediye Derince Spor ile berabere kalarak bir puana razı olan kırmızı-beyazlılar, kendi evinde ağırladığı Arnavutköy Belediye Spor müsabakasına mutlak üç puan parolası ile çıktı.

Nevşehir Belediyespor müsabakanın 12.dakikada Hasan Kaya’nın kaydettiği gol ile Arnavutköy Belediye Gençlik ve Spor takımını karşısında 1-0 öne geçti.

İlk kırk beş dakikada başka gol olmayınca Nevşehir Belediyespor ilk yarıyı Hasan kayanın 12. Dakikada attığı gol ile bir sıfır önde kapadı.

Ev sahibi takım Nevşehir Belediyespor ilk kırk beş dakikaya kalede Furkan Güzel 6, İsmail Hacıhafızoğlu, Anıl Mercan. Efe Can Çölbekler, Youssef Yeşilmen, Emrah Bedir, Erhan Karayer, Hasan Kaya, Ahmet Eren, Muhammed Furkan Işık ve. İlyas Ural ilk on biri ile çıkarken konuk ekip Arnavutköy Belediyespor ise Amaç Ulaş Bayram, Doğukan Çevik, Seyit Mehmet Söğüt. Mustafa Acun. Ozan Karabacak. Umut Aydın Mert Caymaz 66. Yasin Başaytaç 16. Muhammed Raşit Şahingöz 90. Okan, Duran, Fatih Kara Yedekler, Emrehan Özçelik, Fuat Yaman, Ferhat Uysal, İdris Güneş, Ali Emre Duman, Gökhan Demir ve Mertkan Cengiz ilk on biri ile yer aldı. Müsabakanın 64. Dakikasında Arnavutköy Belediye Gençlik ve Sporun 21 numaralı oyuncusu Mert Caymaz Emrah Bedire yaptığı sert hareket sonrasında müsabakanın orta hakemi Yusuf Alper tarafından kırmızı kart ile cezalandırıldı. 64. Dakikadan itibaren 10 kişi oynayan konuk takım 12. Dakikada Hasan Kayanın golüne cevap veremeyince müsabakadan 1-0 mağlup ayrıldı

Gazi Stadyumunda oynanan mücadeleyi, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, Nevşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Esat Özaltın ve TFF’ye bildirilen isimler izledi. Müsabakayı Yusuf Alper, Metin Uçar ve Vedat Güneş üçlüsü yönetti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın