Nevşehir HEM’den örnek başarı

Nevşehir HEM’den örnek başarı NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Türkiye genelindeki halk eğitim merkezleri arasında örnek bir başarıya imza attı. Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Nevşehir Halk Eğitim Merkezi Müdürü Fedakar Koçak, “Bu gurur Nevşehir’imizin. Nevşehir Şehit J. Onbaşı Muhammet Can Biçici Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme […]

 Nevşehir HEM’den örnek başarı

22.05.2021 - 13:38

Güncelleme : 22.05.2021 - 13:38

Nevşehir HEM’den örnek başarı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Türkiye genelindeki halk eğitim merkezleri arasında örnek bir başarıya imza attı.

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Nevşehir Halk Eğitim Merkezi Müdürü Fedakar Koçak, “Bu gurur Nevşehir’imizin. Nevşehir Şehit J. Onbaşı Muhammet Can Biçici Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından 987 Halk Eğitim Merkezi içinde Nevşehir Devlet Hastanesi işbirliği ile yapılan “Fotoğrafın Sağlık Sektöründe Kullanımı” çalışması “Hayat Boyu Öğrenmede İyi Uygulama Örnekleri” faaliyetine, etkili ve güzel bir örnek olarak yayımlanmaya ve Teşekkür Belgesi almaya hak kazanmıştır” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın