NESİAD Turizm Komitesi Gündem Toplantısı Yaptı

NESİAD Turizm Komitesi Gündem Toplantısı Yaptı Nevşehir Sanayici ve İş İnsanları Derneği (NESİAD) Turizm Komitesi turizm hakkında bilgi alışverişi için NESİAD üyesi Fresco Cave Suites otelinde 30.01.2022 tarihinde toplantı yaptı. NESİAD Başkanı Mustafa Ertaş, Turizm Komitesi Başkanı Hamdi Dinler ve turizm konusunda faaliyet gösteren üye firmaların katılımı ile gerçekleşen toplantıda 2023 yılı beklentileri ve üyelerimizin […]

 NESİAD Turizm Komitesi Gündem Toplantısı Yaptı

31.01.2023 - 9:45

Güncelleme : 31.01.2023 - 9:45

NESİAD Turizm Komitesi Gündem Toplantısı Yaptı

Nevşehir Sanayici ve İş İnsanları Derneği (NESİAD) Turizm Komitesi turizm hakkında bilgi alışverişi için NESİAD üyesi Fresco Cave Suites otelinde 30.01.2022 tarihinde toplantı yaptı.

NESİAD Başkanı Mustafa Ertaş, Turizm Komitesi Başkanı Hamdi Dinler ve turizm konusunda faaliyet gösteren üye firmaların katılımı ile gerçekleşen toplantıda 2023 yılı beklentileri ve üyelerimizin genel yaşadıkları sorunlar hakkında görüşmeler yapıldı.

Komite Başkanı Dinler, Turizm Komitesi olarak üye arkadaşlarımız ile kendi otellerinde buluşmak, sektörün sorunları hakkında görüş birliği yapmak ve yaşadığımız sorunları çözümlemek için Gamze Toybıyık ev sahipliğinde toplandık. Bu toplantı sayesinde turizmci arkadaşlarımız hem kaynaşmış oldu hem de ortak sorunlarımızın çözümü hakkında görüşmeler yapıldı. 2021 yılında faaliyet göstermeye başlayan NESİAD Turizm Komitesi, Başkanımız Mustafa Ertaş’ın turizm konusunda da aktif faaliyetler ve eğitimler yapmamız amacı ile oluşturulmuş ve faaliyetlerimize devam ediyoruz.

NESİAD Turizm Komitesi üyelerimiz;

Mustafa Ertaş – Kapadokya Hill Hotel & Spa
Hamdi Dinler – Monark Hotel Cappadocia & Canyon Cave Hotel
Gamze Toybıyık – Fresco Cave Suites
Tolga Tosun – Museum Hotel
Turgay İnce – Business Han Otel
Osman Gümüşsuyu – Louis Cappadocia
Cem Küsmez – Hediye Dünyası
Batuhan Arslan – Takaev Cave Hotel & Hopper Coffee House

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın