Muhtarlarımız milletimizin, devletimizin temsilcileri

Muhtarlarımız milletimizin, devletimizin temsilcileri NEVŞEHİR(MHA) Kapadokya Sanayici ve İş İnsanları Federasyonu Başkanı Habibe Beşer, 19 Ekim Muhtarlar gününe ilişkin bir kutlama mesajı yayınladı. Başkan Habibe Beşer “Muhtarlarımız, köy tüzel kişiliğinin temsilcisi ve mahallelerin yöneticisi konumundadır. Mahalle ya da belediye sınırları içerisinde bulunan köylerde yaşayan vatandaşlar ile ilgili bir takım işleri yerine getiren, halkımız ile devlet […]

 Muhtarlarımız milletimizin, devletimizin temsilcileri

19.10.2020 - 11:34

Güncelleme : 19.10.2020 - 11:34

Muhtarlarımız milletimizin, devletimizin temsilcileri

NEVŞEHİR(MHA) Kapadokya Sanayici ve İş İnsanları Federasyonu Başkanı Habibe Beşer, 19 Ekim Muhtarlar gününe ilişkin bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Habibe Beşer “Muhtarlarımız, köy tüzel kişiliğinin temsilcisi ve mahallelerin yöneticisi konumundadır. Mahalle ya da belediye sınırları içerisinde bulunan köylerde yaşayan vatandaşlar ile ilgili bir takım işleri yerine getiren, halkımız ile devlet kurumları arasında köprü vazifesi gören temsilcilerimizdir. Köylerimizin ve mahallelerimizin ihtiyaçlarını tespit ederek üst makamlara bildirmek suretiyle hizmetin halka daha çabuk ulaşmasını sağlayan, vatandaşların her türlü sıkıntılarında emeğini esirgemeyen gerek milletimizi gerekse devletimizi temsil eden muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Gününü kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın