Muhtarlar günü Nevşehir’de de kutlanacak

Muhtarlar günü Nevşehir’de de kutlanacak NEVŞEHİR(MHA) 19 Ekim Muhtarlar Günü Saat 09.30’da Hükümet Konağı önünde bulunan Atatürk Anıtı önünde yapılacak kutlama programında Muhtarlar Derneği Çelenginin Atatürk Anıtına Sunulacak. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile Birlikte Bayrağımızın göndere çekilmesinin ardından Nevşehir Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Altınışık tarafından günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yapacak. Saat 10.00’da […]

 Muhtarlar günü Nevşehir’de de kutlanacak

17.10.2020 - 12:54

Güncelleme : 17.10.2020 - 12:54

Muhtarlar günü Nevşehir’de de kutlanacak

NEVŞEHİR(MHA) 19 Ekim Muhtarlar Günü Saat 09.30’da Hükümet Konağı önünde bulunan Atatürk Anıtı önünde yapılacak kutlama programında Muhtarlar Derneği Çelenginin Atatürk Anıtına Sunulacak.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile Birlikte Bayrağımızın göndere çekilmesinin ardından Nevşehir Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Altınışık tarafından günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yapacak.

Saat 10.00’da Nevşehir Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Altınışık Başkanlığındaki heyet Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel’i makamında ziyaret edecek. Aynı gün Saat 12.00′ da ise Vali Becel Nevşehir Muhtarlar Derneğini ziyaret ederek muhtarların gününü kutlayarak, sorunlarını dinleyecek.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın