Muhatabından henüz çıt yok …

Muhatabından henüz çıt yok … NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de muhtemelen Ekim ayında yapılması beklenen Ticaret ve Sanayi odası seçimlerine geri sayım sürüyor. Henüz tam net bir tarih açıklanmış değil. Ancak oda başkanlığına adaylığını aylar öncesinden açıklayan İş İnsanı Yüksel Babaoğlu’nun açıklamalarına göre seçimin Ekim ayında yapılması bekleniyor ve muhtemelen bayram sonrasında kesin ve net bir tarihin açıklanmasını […]

 Muhatabından henüz çıt yok …

21.05.2022 - 10:27

Güncelleme : 21.05.2022 - 10:27

Muhatabından henüz çıt yok …

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de muhtemelen Ekim ayında yapılması beklenen Ticaret ve Sanayi odası seçimlerine geri sayım sürüyor.

Henüz tam net bir tarih açıklanmış değil. Ancak oda başkanlığına adaylığını aylar öncesinden açıklayan İş İnsanı Yüksel Babaoğlu’nun açıklamalarına göre seçimin Ekim ayında yapılması bekleniyor ve muhtemelen bayram sonrasında kesin ve net bir tarihin açıklanmasını beklediklerini de bizzat kendisi günler öncesinden ifade etmişti.

Bu arada mevcut oda yönetiminin ve başkanının her seçim öncesinde bir balon uçurup Nevşehir’e kazandırılması beklenen önemli yatırımları elinden kaçırdığını, Organize sanayi ve lale sanayi gibi şehrin sanayi alanlarında yapılması gereken bir çok çalışmanın yapılamadığı iddialarında bulunan İş İnsanı Babaoğlu’nun açıklamalarına Başkan Parmaksız’ın ne zaman cevap vermeye başlayacağı da merak konusu.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın