Milletimizin ve ülkemizin başı sağ olsun, geçmiş olsun

Milletimizin ve ülkemizin başı sağ olsun, geçmiş olsun NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir Milletvekili aday adayı Diş Hekimi Mehmet Bilgin, Kahramanmaraş merkezli ve 10 ilde etkili olan deprem felaketi nedeniyle bir mesaj yayınladı. Bilgin, 6 Şubat gecesi meydana gelen Türkiye’nin 4 bölgesinde birçok il ve ilçesini etkileyen Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesindeki 7,4 büyüklüğündeki deprem nedeniyle yayınladığı […]

 Milletimizin ve ülkemizin başı sağ olsun, geçmiş olsun

07.02.2023 - 12:03

Güncelleme : 07.02.2023 - 12:03

Milletimizin ve ülkemizin başı sağ olsun, geçmiş olsun

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir Milletvekili aday adayı Diş Hekimi Mehmet Bilgin, Kahramanmaraş merkezli ve 10 ilde etkili olan deprem felaketi nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Bilgin, 6 Şubat gecesi meydana gelen Türkiye’nin 4 bölgesinde birçok il ve ilçesini etkileyen Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesindeki 7,4 büyüklüğündeki deprem nedeniyle yayınladığı mesajda; “Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve Nevşehir de dahil olmak üzere bir çok ilimizde hissedilen depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Bu derin acıyı yaşayan tüm ailelere başsağlığı diliyorum. Ülkemize ve Milletimize geçmiş olsun” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın