“Milletimize geçmiş olsun”

“Milletimize geçmiş olsun” NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç, 6 Şubat gecesi meydana gelen Türkiye’nin 4 bölgesiyle birçok il ve ilçesini etkileyen Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesindeki 7,4 büyüklüğündeki deprem nedeniyle bir mesaj yayınladı. Dinç mesajında; “Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve birçok ilimizde de hissedilen depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Özel […]

 “Milletimize geçmiş olsun”

07.02.2023 - 12:13

Güncelleme : 07.02.2023 - 12:13

“Milletimize geçmiş olsun”

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç, 6 Şubat gecesi meydana gelen Türkiye’nin 4 bölgesiyle birçok il ve ilçesini etkileyen Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesindeki 7,4 büyüklüğündeki deprem nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Dinç mesajında; “Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve birçok ilimizde de hissedilen depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Özel İdare olarak tüm ekiplerimiz hazır olarak bekletilmektedir. Talep doğrultusunda bölgeye personel ve iş makinesi desteği gönderildi. Milletimize geçmiş olsun” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın