Menekşe bakanlıklardaki ziyaretlerini sürdürdü

Menekşe bakanlıklardaki ziyaretlerini sürdürdü NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, bakanlıklardaki ziyaretlerini sürdürüyor. Hazine ve Maliye bakanlığı ile Tarım ve Orman Bakanlıklarında ziyaretlerde bulunan AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, “Bakanlık ziyaretlerimize devam ediyoruz. Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Sayın Mahmut Gürcan Bey’i ve Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Sayın Dr. Veysel Tiryaki Bey’i […]

 Menekşe bakanlıklardaki ziyaretlerini sürdürdü

27.04.2022 - 12:50

Güncelleme : 27.04.2022 - 12:50

Menekşe bakanlıklardaki ziyaretlerini sürdürdü

NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, bakanlıklardaki ziyaretlerini sürdürüyor.

Hazine ve Maliye bakanlığı ile Tarım ve Orman Bakanlıklarında ziyaretlerde bulunan AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, “Bakanlık ziyaretlerimize devam ediyoruz.

Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Sayın Mahmut Gürcan Bey’i ve Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Sayın Dr. Veysel Tiryaki Bey’i ziyaret edip, Yeni görevlerinde başarılar dileyerek Nevşehir’imiz için neler yapacaklarımız konusunda karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Sayın Bakanlarımıza İlimize göstermiş oldukları ilgiden ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür eder, Çalışmalarında başarılarının devamını dilerim” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın