Memur-Sen ve İHH’dan yardım kampanyası

Memur-Sen ve İHH’dan yardım kampanyası NEVŞEHİR(MHA) Memur-Sen Nevşehir İl Başkanlığı ile İHH Nevşehir İl Temsilciliği mazlum ve ihtiyaç sahibi Müslümanlara ulaştırılmak üzere un bağışı kampanyası başlattı. Suriye ve Türkiye sınırındaki güvenli bölgede barınan Müslümanların ekmek ihtiyacının karşılanması için bu kampanyanın düzenlendiğine dikkat çekilen açıklamada söz konusu bölgede un sıkıntısı nedeniyle ekmek üretiminin durma aşamasına geldiğine […]

 Memur-Sen ve İHH’dan yardım kampanyası

07.12.2020 - 11:46

Güncelleme : 07.12.2020 - 11:46

Memur-Sen ve İHH’dan yardım kampanyası

NEVŞEHİR(MHA) Memur-Sen Nevşehir İl Başkanlığı ile İHH Nevşehir İl Temsilciliği mazlum ve ihtiyaç sahibi Müslümanlara ulaştırılmak üzere un bağışı kampanyası başlattı.

Suriye ve Türkiye sınırındaki güvenli bölgede barınan Müslümanların ekmek ihtiyacının karşılanması için bu kampanyanın düzenlendiğine dikkat çekilen açıklamada söz konusu bölgede un sıkıntısı nedeniyle ekmek üretiminin durma aşamasına geldiğine de dikkat çekildi.

Mazlum ve mağdur Müslümanların aç kalmaması, ekmeksiz kalmaması için başlatılan bu kampanyaya Ziraat Bankası ve Kuveyt Türk bankasında açılan hesaplardan yardım ulaştırılabileceği bildirildi.

Kampanya çerçevesinde 1 torba un’un 135 TL olduğu da hatırlatıldı. 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın