Memleket yanmış umurlarında değil !

Memleket yanmış umurlarında değil ! NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir çok sayıda siyasi parti il başkanının ülkenin başına gelen en büyük felaketlerden biri olan yangın ve sel felaketlerine olan duyarsızlığı dikkatlerden kaçmadı. Normal ülke gündemlerine de son derece duyarsız kalan, ülke gündemini ve Şehrin gündemini takip etmedikleri her hallerinden belli olan İlin siyasetçilerinin bu duyarsızlıkları haliyle Nevşehir’de görev […]

 Memleket yanmış umurlarında değil !

06.08.2021 - 14:08

Güncelleme : 06.08.2021 - 14:08

Memleket yanmış umurlarında değil !

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir çok sayıda siyasi parti il başkanının ülkenin başına gelen en büyük felaketlerden biri olan yangın ve sel felaketlerine olan duyarsızlığı dikkatlerden kaçmadı.

Normal ülke gündemlerine de son derece duyarsız kalan, ülke gündemini ve Şehrin gündemini takip etmedikleri her hallerinden belli olan İlin siyasetçilerinin bu duyarsızlıkları haliyle Nevşehir’de görev yapan yerel basın mensuplarını da sıkıntıya sokuyor. Zira yerel basın mensupları da siyasetçilerin ağızlarını bıçak açmayınca değim yerinde ise eften, püften haber yapmak durumunda kalıyor, sosyal medya paylaşımlarından kendilerine malzeme bulmaya gayret ediyor.

Nevşehir’de son 10 gündür yaşanan sel ve yangın felaketlerine ilişkin olumlu – olumsuz açıklamalarda bulunan tek siyasi parti il başkanı İYİ Parti İl Başkanı Ömer Ay oldu. Diğer siyasi partilerin il başkanlarından Memleketimizin başı sağ olsun ya da Türkiye’mize geçmiş olsun diyebilen başka bir siyasi parti il başkanı çıkmadı. Anlaşılan o ki, siyasi parti il başkanları Televizyonlarda izledikleri bu felaket haberlerini bile yorumlamaktan, değerlendirmekten yana oldukça aciz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın