Kurum ziyaretleri aralıksız devam ediyor

Kurum ziyaretleri aralıksız devam ediyor NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi Turgay Çetin’in başkanlığında gerçekleştirilen kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaretler devam ediyor. Kamu kurumlarının sorunlarını tespit amaçlı sürdürülen ziyaretlerde bu Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü ve Tarım Orman İl müdürlükleri ziyaret edildi. MHP İl Başkanı İlhan Kaya ve Parti yöneticilerinin de katıldığı ziyaretlerde Çevre Şehircilik İl Müdürü […]

 Kurum ziyaretleri aralıksız devam ediyor

29.01.2021 - 10:40

Güncelleme : 29.01.2021 - 10:40

Kurum ziyaretleri aralıksız devam ediyor

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi Turgay Çetin’in başkanlığında gerçekleştirilen kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaretler devam ediyor.

Kamu kurumlarının sorunlarını tespit amaçlı sürdürülen ziyaretlerde bu Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü ve Tarım Orman İl müdürlükleri ziyaret edildi.

MHP İl Başkanı İlhan Kaya ve Parti yöneticilerinin de katıldığı ziyaretlerde Çevre Şehircilik İl Müdürü Mustafa Solmaz ve Tarım Orman İl Müdürü Okan Yılmaz’dan kurumların çalışmaları ve sorunları hakkında bilgiler alındı.

Ziyarete Türkiye Kamu-Sen Çevre ve Şehircilik İl temsilcisi Recep Kılıç ile Tarım ve Orman İl Müdürlüğü temsilcisi Ahmet Cengiz Yaşar’da yer aldılar.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın