“Kurtlar” bağda buluştu

“Kurtlar” bağda buluştu NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in iki siyasi kurdu bağda buluştu. Uzun süredir ortalarda görünmeyen iki siyasi Kurt yan yana poz verdi. Zaman zaman dile getirdiğimiz gibi Nevşehir ne yazık ki Partilerinin genel merkez bazında çok önemli görevler alabilen siyasetçiler çıkaramıyor. Örneğin Sursurluk Komisyonu Başkanı Mehmet Elkatmış, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Esat Kıraklıoğlu, ANAP Genel […]

 “Kurtlar” bağda buluştu

09.07.2021 - 12:07

Güncelleme : 09.07.2021 - 12:07

“Kurtlar” bağda buluştu

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in iki siyasi kurdu bağda buluştu. Uzun süredir ortalarda görünmeyen iki siyasi Kurt yan yana poz verdi.

Zaman zaman dile getirdiğimiz gibi Nevşehir ne yazık ki Partilerinin genel merkez bazında çok önemli görevler alabilen siyasetçiler çıkaramıyor. Örneğin Sursurluk Komisyonu Başkanı Mehmet Elkatmış, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Esat Kıraklıoğlu, ANAP Genel Sekreteri Abdülkadir Baş ve benzerleri gibi.

Partisinin 8 yıl süren İl Başkanlığını, 5 aylık milletvekilliğini ve MYK üyeliğini yapan Mehmet Varol, DP il başkanlığını ve ardından AK Parti Nevşehir Milletvekili adaylığını yaptıktan sonra adeta köşesine çekilen Zafer Salgın anlaşılan o ki bir bağ evinde bir araya geldi.

Ülke ve Nevşehir siyasetine ilişkin değerlendirmelerin de yapıldığı kuşkusuz o buluşmada iki ismin siyasi geleceği de ele alınmış olmalı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın