Kur(an Fonetiği kursunda sertifikalar dağıtıldı

Kur(an Fonetiği kursunda sertifikalar dağıtıldı NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İlim Yayma Cemiyeti ve NEVÜ İlahiyat Fakültesi işbirliğiyle açılan Kur’an Fonetiği (ses bilimleri) kursu sona erdi. Kursu başarıyla tamamlayanlara sertifikaları dağıtıldı. Nevşehir İlim Yayma Cemiyeti binasında düzenlenen programda Şube Başkanı Mustafa Özdemir ve Kurs Öğretmeni NEVÜ İlahiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı ve Öğretim Üyesi Dr. Mustafa Sağlam kursu başarıyla […]

 Kur(an Fonetiği kursunda sertifikalar dağıtıldı

04.06.2022 - 12:36

Güncelleme : 04.06.2022 - 12:36

Kur(an Fonetiği kursunda sertifikalar dağıtıldı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İlim Yayma Cemiyeti ve NEVÜ İlahiyat Fakültesi işbirliğiyle açılan Kur’an Fonetiği (ses bilimleri) kursu sona erdi. Kursu başarıyla tamamlayanlara sertifikaları dağıtıldı.

Nevşehir İlim Yayma Cemiyeti binasında düzenlenen programda Şube Başkanı Mustafa Özdemir ve Kurs Öğretmeni NEVÜ İlahiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı ve Öğretim Üyesi Dr. Mustafa Sağlam kursu başarıyla tamamlayan kursiyerlere belgelerini takdim ettiler.

Haftada 2 saat ve 10 hafta süren Kur’an Fonetiği kursunda kursiyerlere harf eğitimi, harflerin özellikleri, Kur’anı Kerim okunurken en çok yapılan hataların da anlatıldığını belirten NEVÜ İlahiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı ve Öğretim Üyesi Dr. Mustafa Sağlam 50 dolayında kursiyerin katıldığı kursun başarıyla tamamlandığını söyledi.

İlim Yayma Cemiyeti Şube Başkanı Mustafa Özdemir ise kursiyerlere kursa katılımlarından dolayı teşekkür ederken, eğitim hayatlarında kendilerine başarılar diledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın