KREDİ YURTLAR KURUMU GENEL MÜDÜRÜ ER, BELEDİYE BAŞKANI ARI’YI ZİYARET ETTİ

KREDİ YURTLAR KURUMU GENEL MÜDÜRÜ ER, BELEDİYE BAŞKANI ARI’YI ZİYARET ETTİ Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kredi Yurtlar Kurumu Genel Müdürü Recep Ali Er, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’yı ziyaret etti. Çeşitli temas ve incelemelerde bulunmak üzere Nevşehir’e gelen Kredi Yurtlar Kurumu Genel Müdürü Recep Ali Er, beraberinde genel müdür yardımcıları ve bazı daire […]

 KREDİ YURTLAR KURUMU GENEL MÜDÜRÜ ER, BELEDİYE BAŞKANI ARI’YI ZİYARET ETTİ

25.09.2020 - 2:09

Güncelleme : 25.09.2020 - 2:09

KREDİ YURTLAR KURUMU GENEL MÜDÜRÜ ER, BELEDİYE BAŞKANI ARI’YI ZİYARET ETTİ

Gençlik ve Spor Bakanlığı Yüksek Öğrenim Kredi Yurtlar Kurumu Genel Müdürü Recep Ali Er, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’yı ziyaret etti.

Çeşitli temas ve incelemelerde bulunmak üzere Nevşehir’e gelen Kredi Yurtlar Kurumu Genel Müdürü Recep Ali Er, beraberinde genel müdür yardımcıları ve bazı daire başkanları ile birlikte Belediye Başkanı Rasim Arı’yı ziyaret ederek bir süre görüştü.

Daha önce aynı bakanlık çatısı altında görev yaptığı Arı’ya yeni görevinde başarılar dileyen Er, gençlik ve Spor Bakanlığı’ndaki görevlerinde birçok başarılı projeye imza atan Arı’nın Nevşehir’de de bu başarısını sürdüreceğine inandığını kaydetti.

Er, daha sonra Kredi Yurtlar Kurumu’nun Nevşehir’deki faaliyetleri ve yeni projeleri hakkında Arı ile istişarelerde bulundu.

Er ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Başkan Arı ise konuklarına Nevşehir Belediyesi’nin devam ve önümüzdeki dönemde hayata geçireceği eğitim, spor ve gençlik projeleri hakkında bilgiler verdi.

Başkan Arı daha sonra konuklarına bir süre önce turizme kazandırılan Kayaşehir’i gezdirdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın