Köylerin alt ve üst yapı sorunları çözülüyor

Köylerin alt ve üst yapı sorunları çözülüyorNEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Özel İdaresi ekipleri, vatandaşların köylerine daha rahat ulaşım sağlamaları ve hizmet alabilmeleri için yol, su, elektrik ve kanalizasyon bakım ve onarım çalışmalarına devam ediyor.Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ile Su ve Kanal Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı ekipleri dört bir yandan köylerimizin alt yapı ve üst yapı sorunlarına […]

 Köylerin alt ve üst yapı sorunları çözülüyor

08.01.2021 - 11:18

Güncelleme : 08.01.2021 - 11:18

Köylerin alt ve üst yapı sorunları çözülüyor
NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Özel İdaresi ekipleri, vatandaşların köylerine daha rahat ulaşım sağlamaları ve hizmet alabilmeleri için yol, su, elektrik ve kanalizasyon bakım ve onarım çalışmalarına devam ediyor.
Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ile Su ve Kanal Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı ekipleri dört bir yandan köylerimizin alt yapı ve üst yapı sorunlarına anında çözüm önerisi üretiyor.
Yapılan çalışmalar kapsamında sabahın ilk ışıkları ile birlikte Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, Kozaklı İlçesine bağlı Belekli ve Karahasanlı ile Merkez İlçeye bağlı Alacaşar ile Balcın köylerinin yol bakım ve onarım çalışmalarına devam etti.
Hacıbektaş İlçesine bağlı Aşağıbarak ve Ayhan köyü arası yol kumlama çalışmaları devam ederken, Ürgüp İlçesine bağlı Başdere Köyünün yol yapım çalışmalarında sona gelindi. Derinkuyu İlçesine bağlı Til Köyü’nde ise enkaz düzenleme çalışması yapıldı.
Öte yandan, Su ve Kanal Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Ürgüp İlçesine bağlı İbrahimpaşa Köyü’müzde kanalizasyon çalışması yaparken, diğer taraftan yine Ürgüp İlçesi Cemil Köyünde ise içme suyu elektrik arızası giderilerek, köye yeniden su verildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın