KÖYDES ve özel idare çalışmalarını yerinde inceledi

KÖYDES ve özel idare çalışmalarını yerinde inceledi NEVŞEHİR(MHA) Avanos ilçe Kaymakamı Olgun Öner, Büyük Ayhan, Sarılar ve Topaklı Köylerini ziyaret ederek yapımı devam eden KÖYDES ve Özel İdare çalışmalarını yerinde inceledi. Ziyaretler kapsamında ilk olarak Büyük Ayhan Köyüne giden Kaymakam Olgun Öner burada Köy kahvehanesinde vatandaşlarımız ile bir araya geldi, istek ve talepleri dinledikten sonra […]

 KÖYDES ve özel idare çalışmalarını yerinde inceledi

16.09.2020 - 11:41

Güncelleme : 16.09.2020 - 11:41

KÖYDES ve özel idare çalışmalarını yerinde inceledi

NEVŞEHİR(MHA) Avanos ilçe Kaymakamı Olgun Öner, Büyük Ayhan, Sarılar ve Topaklı Köylerini ziyaret ederek yapımı devam eden KÖYDES ve Özel İdare çalışmalarını yerinde inceledi.

Ziyaretler kapsamında ilk olarak Büyük Ayhan Köyüne giden Kaymakam Olgun Öner burada Köy kahvehanesinde vatandaşlarımız ile bir araya geldi, istek ve talepleri dinledikten sonra 2020 yılı KÖYDES projesi kapsamında yapılan foseptik inşaatını yerinde inceledi. Ayrıca Köy Muhtarından bilgi alan Kaymakam ardından, Sarılar köyünü ziyaret etti.

İl Özel İdaresince yapımına devam edilen asfalt çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden ve Köy Muhtarı Halil Can’dan bilgi aldı. Köyde bulunan vatandaşlarla da yakından ilgilenen Kaymakam Olgun Öner, istek ve talepleri dinledi.

Son olarak Topaklı köyünü ziyaret eden Kaymakam Öner, 2020 yılı KÖYDES projesi kapsamında yapımına devam edilen cazibeli su hattı çalışmaları hakkında Köy Muhtarı Kamelya Atıl’dan bilgi alarak çalışmaları yerinde inceledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın