Köy okulunda ücretsiz saç tıraşı

Köy okulunda ücretsiz saç tıraşı NEVŞEHİR(MHA) Şehit Muhammet Can Biçici Nevşehir Halk Eğitim merkezi kuaförlük kursu Öğretmeni ve kursiyerleri öğrencilerle birlikte bayram öncesi Güvencirlik ilk okulunda öğrencilerin saçtırası yaptılar. Öğrencilerin bayram öncesi hazırlıklarına katkı sağlayan Kuaförlük bölümü öğretmeni ve kursiyerlerin bu etkinliği Köy halkında da büyük takdirini topladı. Merkez Müdürü Fedakar Koçak, “Böyle bir çalışmada […]

 Köy okulunda ücretsiz saç tıraşı

29.04.2022 - 15:34

Güncelleme : 29.04.2022 - 15:34

Köy okulunda ücretsiz saç tıraşı

NEVŞEHİR(MHA) Şehit Muhammet Can Biçici Nevşehir Halk Eğitim merkezi kuaförlük kursu Öğretmeni ve kursiyerleri öğrencilerle birlikte bayram öncesi Güvencirlik ilk okulunda öğrencilerin saçtırası yaptılar.

Öğrencilerin bayram öncesi hazırlıklarına katkı sağlayan Kuaförlük bölümü öğretmeni ve kursiyerlerin bu etkinliği Köy halkında da büyük takdirini topladı.

Merkez Müdürü Fedakar Koçak, “Böyle bir çalışmada bize yardımcı olan okul müdürümüz Sayın Adnan Yıldız’a teşekkür ederiz. Bayram dönüşü öğrencilerimize verimli ders çalışma yöntemleri ve velilere yönelik kurslar açmak için gerekli çalışmaları da yapacağız” dedi.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın