Korona’ya rağmen 27. yılında yine mikrofon başında

Korona’ya rağmen 27. yılında yine mikrofon başında NEVŞEHİR(MHA) Türkiye genelinde olduğu gibi Nevşehir’de de engelli biri olmasına rağmen 27 yıldır radyo programı yapmayı sürdüren Ömer Kavak, Korona virüs salgını sürecinde de dinleyicilerine seslenmeye devam ediyor. Kapadokya FM Radyosunda Görmeyen Gözler isimli programını yapmaya devam eden görme engelli Ömer Kavak, Pazartesi, Çarşamba ve Perşembe günleri öğle […]

 Korona’ya rağmen 27. yılında yine mikrofon başında

23.09.2020 - 11:51

Güncelleme : 23.09.2020 - 11:51

Korona’ya rağmen 27. yılında yine mikrofon başında

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye genelinde olduğu gibi Nevşehir’de de engelli biri olmasına rağmen 27 yıldır radyo programı yapmayı sürdüren Ömer Kavak, Korona virüs salgını sürecinde de dinleyicilerine seslenmeye devam ediyor.

Kapadokya FM Radyosunda Görmeyen Gözler isimli programını yapmaya devam eden görme engelli Ömer Kavak, Pazartesi, Çarşamba ve Perşembe günleri öğle saatlerinde ülke ve Nevşehir gündemine dair konu ve konuklarıyla radyo severlere hitap ediyor.

Önümüzdeki günlerde Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı’yı konuk edeceği de öğrenilen program yapımcısı Ömer Kavak, bu alanda Türkiye genelinde hatırı sayılır bir yere de sahip.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın