Kırmızı-Beyazlı Takımımız Maç Saatini Beklemeye Başladı

Kırmızı-Beyazlı Takımımız Maç Saatini Beklemeye Başladı 3.Lig 1.Gruptaki kırmızılı beyazlı temsilcimiz Nevşehir Belediyespor, Perşembe günü karşılaşacağı Denizli temsilcisi Kızılcabölükspor müsabakası için son çalışmasını tamamlayarak maç saatini beklemeye başladı. 13. hafta mücadelesinde yarın saat 13.00’de deplasmanda Kızılcabölükspor ile karşılaşacak olan Nevşehir Belediyespor Futbol Kulübümüz, Denizlispor Futbol Akademisi tesislerinde bugün gerçekleştirdiği ter idmanıyla hazırlıklarını tamamladı, idmanın ardından […]

 Kırmızı-Beyazlı Takımımız Maç Saatini Beklemeye Başladı

09.12.2020 - 14:35

Güncelleme : 09.12.2020 - 14:35

Kırmızı-Beyazlı Takımımız Maç Saatini Beklemeye Başladı

3.Lig 1.Gruptaki kırmızılı beyazlı temsilcimiz Nevşehir Belediyespor, Perşembe günü karşılaşacağı Denizli temsilcisi Kızılcabölükspor müsabakası için son çalışmasını tamamlayarak maç saatini beklemeye başladı.

13. hafta mücadelesinde yarın saat 13.00’de deplasmanda Kızılcabölükspor ile karşılaşacak olan Nevşehir Belediyespor Futbol Kulübümüz, Denizlispor Futbol Akademisi tesislerinde bugün gerçekleştirdiği ter idmanıyla hazırlıklarını tamamladı, idmanın ardından otele geçen Kırmızı-beyazlı ekip yarınki maç saatini beklemeye başladı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın