Kılıç nereden aday olacak?

Kılıç nereden aday olacak? NEVŞEHİR(MHA) Seçimlere bir yıl gibi bir süre kalmışken Milliyetçi Hareket Partisinden kimlerin Milletvekilliğine aday olacağı daha şimdiden sıkça sorulan sorular arasında. 7 Yıldır il başkanlığı görevini sürdüren İl Başkanı İlhan Kaya’nın büyük bir olasılıkla aday olmasına kesin gözüyle bakılırken, partinin Nevşehir Belediye Başkan adaylığı ile gündeme gelen ve ardından Genel Başkan […]

 Kılıç nereden aday olacak?

14.05.2022 - 10:45

Güncelleme : 14.05.2022 - 10:45

Kılıç nereden aday olacak?

NEVŞEHİR(MHA) Seçimlere bir yıl gibi bir süre kalmışken Milliyetçi Hareket Partisinden kimlerin Milletvekilliğine aday olacağı daha şimdiden sıkça sorulan sorular arasında.

7 Yıldır il başkanlığı görevini sürdüren İl Başkanı İlhan Kaya’nın büyük bir olasılıkla aday olmasına kesin gözüyle bakılırken, partinin Nevşehir Belediye Başkan adaylığı ile gündeme gelen ve ardından Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Prof. Dr. Filiz Kılıç’ın belediye başkanlığı serüveninin ardından bu kez de Milletvekilliği adaylığı ile gündeme gelmesine de kesin gözüyle bakılıyor.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Filiz Kılıç’ın Nevşehir’den mi yoksa seçilebilmesine kesin gözüyle bakılan büyükşehirlerden birinden mi aday gösterileceği bugünlerde siyasi kulislerde merak uyandıran konular arasında.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın