Kılıç nereden aday gösterilecek?

Kılıç nereden aday gösterilecek? NEVŞEHİR(MHA) Yaklaşan 2023 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri öncesinde MHP’de yanıt bulması beklenen sorulardan biri de işte bu. Nevşehir’de 8 yıllık Üniversite rektörlüğünün ardından Milliyetçi Hareket Partisinin9 Nevşehir merkez belediye başkan adayı olarak gösterilen daha sonrasında ise MHP Genel Başkan Yardımcılığına getirilen Prof. Dr. Filiz Kılıç’ın Nevşehir’den mi yoksa parti genel merkezinin […]

 Kılıç nereden aday gösterilecek?

03.02.2023 - 10:36

Güncelleme : 03.02.2023 - 10:36

Kılıç nereden aday gösterilecek?

NEVŞEHİR(MHA) Yaklaşan 2023 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri öncesinde MHP’de yanıt bulması beklenen sorulardan biri de işte bu.

Nevşehir’de 8 yıllık Üniversite rektörlüğünün ardından Milliyetçi Hareket Partisinin9 Nevşehir merkez belediye başkan adayı olarak gösterilen daha sonrasında ise MHP Genel Başkan Yardımcılığına getirilen Prof. Dr. Filiz Kılıç’ın Nevşehir’den mi yoksa parti genel merkezinin uygun göreceği bir seçim bölgesinden mi aday gösterileceği merakla bekleniyor.

Geçtiğimiz günlerde İl Başkanı Adnan Doğu’ya yöneltilen bu soruya Başkan Doğu bu konuda henüz netleşen bir durumun olmadığını dile getirmişti.

Milliyetçi Hareket Partisinde önceki dönem il başkanı İlhan Kaya dışında milletvekilliği aday adaylığı için başvuracak netleşen bir isim bulunmuyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın