Kavak kasabasında Forklift kursu açıldı

Kavak kasabasında Forklift kursu açıldı NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün onayı ve Kavak Belediyesinin desteği ile açılan “Forklift Operatörlüğü” kursu, Kavak Belediye Başkanı Feridun Bağcı, Nevşehir Şehit J. Onb. Muhammet Can Biçici Halk Eğitimi Merkezi müdürü Fedakar Koçak, kurs öğretmenleri, kursiyerlerin katılımı ile kurs toplantısı sonrası başlatıldı. Halk Eğitimi Merkezi müdürü Fedakar Koçak, 71 […]

 Kavak kasabasında Forklift kursu açıldı

13.07.2021 - 9:39

Güncelleme : 13.07.2021 - 9:39

Kavak kasabasında Forklift kursu açıldı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün onayı ve Kavak Belediyesinin desteği ile açılan “Forklift Operatörlüğü” kursu, Kavak Belediye Başkanı Feridun Bağcı, Nevşehir Şehit J. Onb. Muhammet Can Biçici Halk Eğitimi Merkezi müdürü Fedakar Koçak, kurs öğretmenleri, kursiyerlerin katılımı ile kurs toplantısı sonrası başlatıldı.

Halk Eğitimi Merkezi müdürü Fedakar Koçak, 71 kursiyerin kaydının yapıldığı kursun, 12 Temmuz itibariyle başlatıldığını, teorik eğitimler, araç başı eğitimleri ve son olarak bireysel eğitimlerin gerçekleştirilmesiyle sonlandırılacağını belirtti.

Kavak Belediye Başkanı Feridun Bağcı, böyle bir hizmetin Kavak Kasabasında verilmesinden dolayı büyük bir mutluluk yaşadığını belirterek, emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti. Başkan Bağcı, bunun bir başlangıç olmasını dileyerek, vatandaşların her yönden gelişimini sağlayacak kurslara devam edilmesinin önemine değindi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın