Karapınar’ın yolları artık ışıl ışıl

Karapınar’ın yolları artık ışıl ışıl NEVŞEHİR(MHA) Acıgöl ilçesine bağlı Karapınar kasabasında belediye ve MEDAŞ Müdürlüğünün ortaklaşa çalışmasıyla kasabanın giriş yolları ışıl ışıl hale getirildi. Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş’in gayretli çalışmasıyla yaklaşık 1 ay gibi kısa bir sürede tamamlanan yol aydınlatma çalışmaları tamamlandı. Seçim sürecinde verdiği bir sözü daha yerine getirmenin gururunu yaşadığını belirten Karapınar […]

 Karapınar’ın yolları artık ışıl ışıl

04.11.2020 - 13:05

Güncelleme : 04.11.2020 - 13:05

Karapınar’ın yolları artık ışıl ışıl

NEVŞEHİR(MHA) Acıgöl ilçesine bağlı Karapınar kasabasında belediye ve MEDAŞ Müdürlüğünün ortaklaşa çalışmasıyla kasabanın giriş yolları ışıl ışıl hale getirildi.

Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş’in gayretli çalışmasıyla yaklaşık 1 ay gibi kısa bir sürede tamamlanan yol aydınlatma çalışmaları tamamlandı.

Seçim sürecinde verdiği bir sözü daha yerine getirmenin gururunu yaşadığını belirten Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, “Güzel Karapınar’ımıza bir güzellik daha kattık.Seçimden önce söz vermiş olduğumuz kasaba girişi yol aydınlatma projemizi tamamladık. Hamdolsun, kasabımıza bir güzellik daha katmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bu yatırımda emeği geçen İl başkanımıza, milletvekillerimize, MEDAŞ yöneticilerine teşekkür ederim” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın