Karapınar’da örnek dayanışma

Karapınar’da örnek dayanışma NEVŞEHİR(MHA) Acıgöl ilçesine bağlı Karapınar Kasabasında milletvekili, Belediye Başkanı ve hayırsever bir iş insanının katkılarıyla Havva ve Mustafa çiftinin yuvası kuruldu. AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe’nin de genç çiftin yüzüklerini taktığı dayanışma örneği dikkatlerden kaçmadı. Milletvekili Menekşe, “Şehrimizde özlenen dayanışma ilk meyvesini verdi, hamdolsun. Acıgöl- Karapınar Beldemizde olan bir çiftimizi hem […]

 Karapınar’da örnek dayanışma

09.11.2020 - 9:18

Güncelleme : 09.11.2020 - 9:18

Karapınar’da örnek dayanışma

NEVŞEHİR(MHA) Acıgöl ilçesine bağlı Karapınar Kasabasında milletvekili, Belediye Başkanı ve hayırsever bir iş insanının katkılarıyla Havva ve Mustafa çiftinin yuvası kuruldu.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe’nin de genç çiftin yüzüklerini taktığı dayanışma örneği dikkatlerden kaçmadı.

Milletvekili Menekşe, “Şehrimizde özlenen dayanışma ilk meyvesini verdi, hamdolsun.

Acıgöl- Karapınar Beldemizde olan bir çiftimizi hem Hayırsever İş İnsanımız hem destek olan esnaf arkadaşlarımız hem de Karapınar Belediye Başkanımızın destekleriyle kuracakları yuvaya vesile olduk. Oğlumuz Mustafa ve Kızımız Havva’ya el birliğiyle kurulan bu yuvada mutluluklar diliyorum. Rabbim Şehrimizdeki bu dayanışmalarımızın devamını nasip etsin” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın