Karapınar’da kaldırım düzenleme çalışmaları

Karapınar’da kaldırım düzenleme çalışmaları NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in Acıgöl ilçesine bağlı Karapınar beldesinde belediyenin kaldırım düzenleme çalışmaları sürüyor. Beldenin Beyazıt Caddesinde bir hafta önce başlayan kaldırım düzenleme çalışmaları tamamlandı. Belediye ekipleri tarafından yapılan çalışma ile 1.5 kilometrelik cadde yepyeni ve modern bir görünüm kazandı. Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, kasabada yaz ayları boyunca sürdürülen kaldırım düzenleme çalışmalarının […]

 Karapınar’da kaldırım düzenleme çalışmaları

26.11.2020 - 9:48

Güncelleme : 26.11.2020 - 9:48

Karapınar’da kaldırım düzenleme çalışmaları

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in Acıgöl ilçesine bağlı Karapınar beldesinde belediyenin kaldırım düzenleme çalışmaları sürüyor.

Beldenin Beyazıt Caddesinde bir hafta önce başlayan kaldırım düzenleme çalışmaları tamamlandı. Belediye ekipleri tarafından yapılan çalışma ile 1.5 kilometrelik cadde yepyeni ve modern bir görünüm kazandı.

Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, kasabada yaz ayları boyunca sürdürülen kaldırım düzenleme çalışmalarının önümüzdeki yıl da devam edeceğini belirtirken, söz konusu çalışmalarda görev alan belediye ekiplerine teşekkür etti. 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın