Kadın hakları günü kutlu olsun

Kadın hakları günü kutlu olsun NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı, Türk Kadınına Seçme ve Seçilme Hakkının verilişinin yıldönümü nedeniyle bir açıklamada bulundu. Adaletli bir dünyanın oluşması için kadın gücüne ve enerjisine ihtiyaç olduğunu belirten Başkan Pınarbaşı, “Gerçek demokrasiye ancak eşit hak ve özgürlükler ile ulaşılabileceği gerçeğini bir kez daha vurgulayarak, […]

 Kadın hakları günü kutlu olsun

05.12.2020 - 13:28

Güncelleme : 05.12.2020 - 13:28

Kadın hakları günü kutlu olsun

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı, Türk Kadınına Seçme ve Seçilme Hakkının verilişinin yıldönümü nedeniyle bir açıklamada bulundu.

Adaletli bir dünyanın oluşması için kadın gücüne ve enerjisine ihtiyaç olduğunu belirten Başkan Pınarbaşı, “Gerçek demokrasiye ancak eşit hak ve özgürlükler ile ulaşılabileceği gerçeğini bir kez daha vurgulayarak, kadın ve erkeğin her alanda eşit haklara sahip olduğu, huzurun ve barışın egemen olduğu bir dünya yaratma yolunda mücadelesine Türkiye’de yaşayan her ferdin destek vermesini bekliyoruz. Tüm kadınlarımızın bu anlamlı gününü kutluyoruz” diye konuştu. 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın