“İyi ki Öğretmenim…”

“İyi ki Öğretmenim…” NEVŞEHİR(MHA) Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Tayfur Urgenç, ziyaret ettiği bir okulda karşılaştığı bir hissisyatı paylaştı. Urgenç, “Bazen bir karşılaşma, bir resim karesi, öğretmenler odasındaki hocam hoşgeldiniz nidası iyi ki öğretmen olmuşum. Hissiyatınızın tekerrür etmesine nedendir. İyi ki öğretmen olduğumuz düşüncesini tekrar hatırlatan @symanrdemir e teşekkür ederim. Mutlu başarılı bir hayat dilerim. […]

 “İyi ki Öğretmenim…”

31.05.2023 - 11:22

Güncelleme : 31.05.2023 - 11:22

“İyi ki Öğretmenim…”

NEVŞEHİR(MHA) Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Tayfur Urgenç, ziyaret ettiği bir okulda karşılaştığı bir hissisyatı paylaştı.

Urgenç, “Bazen bir karşılaşma, bir resim karesi, öğretmenler odasındaki hocam hoşgeldiniz nidası iyi ki öğretmen olmuşum. Hissiyatınızın tekerrür etmesine nedendir. İyi ki öğretmen olduğumuz düşüncesini tekrar hatırlatan @symanrdemir e teşekkür ederim. Mutlu başarılı bir hayat dilerim. Mücadelemiz özlük ve mali bakımdan, toplumsal saygınlık açısından öğretmenlik mesleğinin itibarının güçlendiği zaman diliminde sınıflarında öğrencileriyle buluşması içindir. Yeni yayımlanan “Türk Milliyetçiliği Bağlamında Bir Mütefekkir ve Devlet Adamı Olarak Mehmet Emin Yurdakul” adlı kitabımı hediye olarak takdim ettim.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın