İstişarenin konusu Avanos pazaryeri idi

İstişarenin konusu Avanos pazaryeri idi NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, Avanos belediye başkanı Celal Alper İbaş ve CHP İl Başkanı Tayfun Ceyhan ile birlikte ilçe pazaryerinde halka daha iyi hizmet nasıl verilebilir sorunun cevabını ardı. Söz konusu istişareye ilişkin Başkan Özmen, “Avanos  pazar yerinde halka daha iyi hizmet edebilmek için istişare toplantısı yapıldı. […]

 İstişarenin konusu Avanos pazaryeri idi

26.01.2023 - 11:33

Güncelleme : 26.01.2023 - 11:33

İstişarenin konusu Avanos pazaryeri idi

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, Avanos belediye başkanı Celal Alper İbaş ve CHP İl Başkanı Tayfun Ceyhan ile birlikte ilçe pazaryerinde halka daha iyi hizmet nasıl verilebilir sorunun cevabını ardı.

Söz konusu istişareye ilişkin Başkan Özmen, “Avanos  pazar yerinde halka daha iyi hizmet edebilmek için istişare toplantısı yapıldı. Avanos belediye başkanı sayın Alper İbaş, CMHP il başkanı sayın Tayfun Ceyhan ve Avanos esnaf Odası başkanımız sayın Osman Yetişen başkanlarımızla bir araya gelerek pazar yerinde Avanos halkımıza daha iyi hizmet edebilmek ve pazarcının sorunlarını çözmek için bir araya gelerek istişare toplantısı gerçekleştirdik. Olumlu ve ılımlı bir görüşme oldu. Başkanlarıma emek, anlayış ve hoşgörülerinden dolayı camiam ve şahsım adına çok teşekkür ediyorum” değerlendirmesinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın