İş makinelerinin kira bedelleri yeniden düzenlenecek

İş makinelerinin kira bedelleri yeniden düzenlenecek NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Genel Meclisinin yılın ilk ayındaki oturumları başladı. İl Genel Meclisi Başkanı Gürbüz Dinç’in başkanlığında hafta boyunca sürmesi beklenen toplantılarda il özel idaresinin araç parkında bulunan araç ve makinelerin 2021 yılı içerisindeki kira bedelleri de yeniden düzenlenecek. Oturumlarda ayrıca; Ürgüp ilçesine bağlı Sarıhıdır köyünde bulunan yolun genişliğinin […]

 İş makinelerinin kira bedelleri yeniden düzenlenecek

04.01.2021 - 11:27

Güncelleme : 04.01.2021 - 11:27

İş makinelerinin kira bedelleri yeniden düzenlenecek

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Genel Meclisinin yılın ilk ayındaki oturumları başladı.

İl Genel Meclisi Başkanı Gürbüz Dinç’in başkanlığında hafta boyunca sürmesi beklenen toplantılarda il özel idaresinin araç parkında bulunan araç ve makinelerin 2021 yılı içerisindeki kira bedelleri de yeniden düzenlenecek.

Oturumlarda ayrıca; Ürgüp ilçesine bağlı Sarıhıdır köyünde bulunan yolun genişliğinin belirlenmesi konusu, Acıgöl ilçesine bağlı Ağıllı köyündeki konut alanı olarak belirlenen alan ile ilgili hazırlanan raporun ele alınması, Derinkuyu ilçesine bağlı Suvermez köyünde konut alanı olarak belirlenen alanın imar planlarının değişikliği konusu,  il özel idaresinin bir önceki yıla hesaplarının ele alınması ve denetlenmesi için bir denetim komisyonunun kurulması gibi konularda ele alınacak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın