İlkeli, tarafsız basınımızın bayramını kutluyorum

İlkeli, tarafsız basınımızın bayramını kutluyorum NEVŞEHİR(MHA) Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Abdulgani Altınışık, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını kutladı. Gazeteciliğin fedakarlık isteyen bir meslek olduğuna dikkat çeken Altınışık, Nevşehir’de görev yapan tüm basın yayın kuruluşları mensuplarının ekonomik ve sosyal alanlarda daha koşullarda mesleklerini icra etmeleri temennisinde bulundu. Altınışık, “İlkeli, tarafsız ve sorumlu habercilik anlayışı […]

 İlkeli, tarafsız basınımızın bayramını kutluyorum

24.07.2021 - 11:41

Güncelleme : 24.07.2021 - 11:41

İlkeli, tarafsız basınımızın bayramını kutluyorum

NEVŞEHİR(MHA) Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Abdulgani Altınışık, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını kutladı.

Gazeteciliğin fedakarlık isteyen bir meslek olduğuna dikkat çeken Altınışık, Nevşehir’de görev yapan tüm basın yayın kuruluşları mensuplarının ekonomik ve sosyal alanlarda daha koşullarda mesleklerini icra etmeleri temennisinde bulundu.

Altınışık, “İlkeli, tarafsız ve sorumlu habercilik anlayışı içerisinde çalışmalarını sürdüren basın mensuplarımızın 24 Temmuz Basın Bayramını kutluyor, görevlerini yaparken hayatını kaybeden basın çalışanlarını rahmetle anıyor, basın camiamızın tüm mensuplarına sevgi ve selamlarımızı sunuyorum” açıklamasında bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın