İki ittifakı da ayrıştırıcı buluyorum

İki ittifakı da ayrıştırıcı buluyorum NEVŞEHİR(MHA) Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Abdulgani Altınışık, Cumhur ve Millet ittifaklarını ayrıştırıcı bulduğunu belirtirken, ülkede üçüncü bir ittifakında ortaya çıkabileceğini belirtti. Altınışık, “Şu an için ülkede iki ittifak görünüyor. Ama üçüncü bir ittifakta ortaya çıkabilir. Bizim şu ittifaktayız dememiz şu an için doğru olmaz. Genel Başkanımız Sayın Fatih Erbakan’da […]

 İki ittifakı da ayrıştırıcı buluyorum

27.01.2021 - 10:38

Güncelleme : 27.01.2021 - 10:38

İki ittifakı da ayrıştırıcı buluyorum

NEVŞEHİR(MHA) Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Abdulgani Altınışık, Cumhur ve Millet ittifaklarını ayrıştırıcı bulduğunu belirtirken, ülkede üçüncü bir ittifakında ortaya çıkabileceğini belirtti.

Altınışık, “Şu an için ülkede iki ittifak görünüyor. Ama üçüncü bir ittifakta ortaya çıkabilir. Bizim şu ittifaktayız dememiz şu an için doğru olmaz. Genel Başkanımız Sayın Fatih Erbakan’da yaptığı açıklamalarında bunu dile getiriyor. Bizim şiarımız Merhum Genel Başkanımız Necmettin Erbakan’ın söylediği gibi biz tek başımıza seçime giriyormuş gibi seçime hazırlanırız. Eğer bir teklif olursa Genel Başkanımızın başkanlığı bir istişare kurulumuz var. Orada değerlendirilir. Ülkeye fayda getirecekse ona göre hareket edilir. Ben şu an ki her iki ittifakı da ayrıştırıcı buluyorum. Cumhur İttifakı kendisinin dışındakileri sanki hain damgası vuruyor. Millet ittifakı da yine insanlarımızı ayrıştırıyor. Her iki ittifakın bu düşüncesini ülkeye faydalı görmüyorum” açıklamasında bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın