Halk eğitim merkezi faaliyetleri tanıtılıyor

Halk eğitim merkezi faaliyetleri tanıtılıyor NEVŞEHİR(MHA) Acıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürü Semih Kırım, Şube Müdürü Mahmut Bucak ve Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Caner Ertaş, köy köy dolaşıp halk eğitimi merkezi çalışmalarını tanıttı. Kalite Takip Sistemi mayıs ayı eylem planı kapsamında, toplumda farkındalık artırma amaçlı ziyaret ve görüşme başlığı faaliyeti gerçekleştirildi. Bu kapsamda Kozluca Köyü ve […]

 Halk eğitim merkezi faaliyetleri tanıtılıyor

13.05.2022 - 8:13

Güncelleme : 13.05.2022 - 8:13

Halk eğitim merkezi faaliyetleri tanıtılıyor

NEVŞEHİR(MHA) Acıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürü Semih Kırım, Şube Müdürü Mahmut Bucak ve Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Caner Ertaş, köy köy dolaşıp halk eğitimi merkezi çalışmalarını tanıttı.

Kalite Takip Sistemi mayıs ayı eylem planı kapsamında, toplumda farkındalık artırma amaçlı ziyaret ve görüşme başlığı faaliyeti gerçekleştirildi.

Bu kapsamda Kozluca Köyü ve Bağlıca Köyünde muhtarlar ve vatandaşlara halk eğitimi faaliyetleri anlatıldı. Köylerde açılabilecek kursların tanıtımı yapıldı. Vatandaşların ve muhtarların talepleri alındı.

Yaz aylarında ve  2022-2023 eğitim öğretim yılında açılacak kurslar için kurs binaları yerinde incelenerek uygun olan yerlerin belirlemesi yapıldı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın