HAK-İŞ heyetinden Vekillere ziyaret

HAK-İŞ heyetinden Vekillere ziyaret NEVŞEHİR(MHA) Hak-İş Sendikası Nevşehir İl Başkanı ve beraberindeki heyet AK Partili Nevşehir Milletvekillerini TBMM’de ziyaret ettiler. Hak-İş Konfederasyonu Nevşehir İl Başkanı M. Fatih Mutlu, Kayseri İl Başkanı Serhat Çelik, ve Kırşehir İl Başkanı Hızır Gürler AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe’yi makamlarında ziyaret etti. Ziyarette yetkili ve örgütlü […]

 HAK-İŞ heyetinden Vekillere ziyaret

07.04.2021 - 13:09

Güncelleme : 07.04.2021 - 13:09

HAK-İŞ heyetinden Vekillere ziyaret

NEVŞEHİR(MHA) Hak-İş Sendikası Nevşehir İl Başkanı ve beraberindeki heyet AK Partili Nevşehir Milletvekillerini TBMM’de ziyaret ettiler.

Hak-İş Konfederasyonu Nevşehir İl Başkanı M. Fatih Mutlu, Kayseri İl Başkanı Serhat Çelik, ve Kırşehir İl Başkanı Hızır Gürler AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe’yi makamlarında ziyaret etti.

Ziyarette yetkili ve örgütlü olunan kurum, kuruluşlarda çalışan sendika üyelerinin sorunları ve çözüm önerileri ile ilgili istişarelerde bulunduklarını belirten Hak-İş Nevşehir İl Başkanı M. Fatih Mutlu, gösterdikleri ilgi, alaka ve misafirperverliklerinden dolayı AK Partili Nevşehir Milletvekillerine teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın