Güzel sanatlar lisesi inşaatı hızla sürüyor

Güzel sanatlar lisesi inşaatı hızla sürüyor NEVŞEHİR(MHA) Milli Eğitim Müdürü Murat Demir beraberinde İnşaat Emlak ve Destek Hizmetler Şube Müdürü Yusuf Aydoğmuş ile birlikte ilimizde yapımına başlanan Güzel Sanatlar Lisesi okul binası ve pansiyon alanını ziyaret etti. Okul ve pansiyon binalarının yapım süreci hakkında yetkililerden bilgi aldı. Daha sonra Aksaray yolu üzerinde TOKİ tarafından 1420 konutlu […]

 Güzel sanatlar lisesi inşaatı hızla sürüyor

05.02.2021 - 9:59

Güncelleme : 05.02.2021 - 9:59

Güzel sanatlar lisesi inşaatı hızla sürüyor

NEVŞEHİR(MHA) Milli Eğitim Müdürü Murat Demir beraberinde İnşaat Emlak ve Destek Hizmetler Şube Müdürü Yusuf Aydoğmuş ile birlikte ilimizde yapımına başlanan Güzel Sanatlar Lisesi okul binası ve pansiyon alanını ziyaret etti. Okul ve pansiyon binalarının yapım süreci hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Daha sonra Aksaray yolu üzerinde TOKİ tarafından 1420 konutlu yeni yerleşim yerinde yapımı devam eden 24 derslikli okul binası inşaatını gezdi. Yetkililerden binanın inşaat aşamaları hakkında bilgi aldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir yeni okul binalarının en kısa zamanda tamamlanarak eğitim öğretime başlaması için çalışmaların yoğun olarak devam ettiğini söyledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın